Częste pytania FAQ

Strona główna    Częste pytania FAQ

FAQ

Często zadawane pytania

Aby Twoje kwiaty dłużej zachowały piękny wygląd, przechowuj je w pomieszczeniu o temperaturze wynoszącej od 4 do 80C. Unikaj wahań temperatury oraz jej spadków poniżej 40C i pamiętaj o tym, by nie przenosić nagle kwiatów ciętych, które stały długo w chłodni, do pomieszczenia o temperaturze pokojowej. Usuwaj też na bieżąco wszystkie resztki organiczne z wazonów i regularnie odkażaj chłodnię w celu uniknięcia rozwoju bakterii oraz zarodków grzybów.

Nasza hurtownia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 14.00 i w soboty – od 7.00 do 11.00. Godziny realizacji zamówień złożonych online są ustalane indywidualnie – możemy zaplanować dostawę w przedziale czasowym dopasowanym do Twoich potrzeb. Aby umówić optymalną godzinę dostarczenia kwiatów, skontaktuj się z naszym konsultantem pod nr tel. 502 543 669 lub 510 155 293.

Przyjmujemy dostawy 3 razy w tygodniu – we wtorki, środy i piątki. We wtorki i środy przyjeżdżają do nas świeże kwiaty od polskich ogrodników, a w piątki odbieramy rośliny z giełd kwiatowych w Holandii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość zamawiania produktów online z dowozem bezpośrednio do kwiaciarni. Realizujemy dostawy na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy elastyczni, a dzięki odpowiedniemu planowaniu dowozów możemy dopasować czas dostarczenia kwiatów do potrzeb właściciela kwiaciarni.

Kupujemy wyłącznie kwiaty, które spełniają standardy jakości w klasie A1. Zamawiany przez nas towar jest zawsze pakowany i wysyłany do hurtowni jeszcze w dniu zakupu. Przechowujemy wszystkie kwiaty w warunkach sprzyjających wydłużeniu czasu, w którym pozostają świeże. Z myślą o najbardziej wymagających klientach zbudowaliśmy magazyn ozonowany oraz specjalistyczne chłodnie o temperaturze optymalnie dopasowanej do potrzeb roślin. Wszystkie kwiaty dowozimy flotą z systemem ozonowania, dzięki czemu w chwili dostawy wyglądają jak świeżo zerwane i długo utrzymują piękny wygląd.

Świeże dostawy co drugi dzień!

Przywieziemy świeże kwiaty specjalistycznym autem z systemem ozonowania prosto pod drzwi Twojej kwiaciarni! Realizujemy dostawy od poniedziałku do soboty na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zadzwoń pod nr 514 665 836 lub 510 155 293, aby zarezerwować optymalny termin dowozu.

Ekspresowa dostawa
do Twojej kwiaciarni

Osobiście wybieramy świeże kwiaty, które przywozimy do hurtowni specjalistyczną flotą z systemem ozonowania Nasza oferta obejmuje rośliny dostarczane dwa razy w tygodniu bezpośrednio z holenderskich giełd kwiatowych oraz najpiękniejsze okazy pozyskiwane raz w tygodniu od rodzimych ogrodników.