Dostawy

Strona główna    Dostawy

Dowóz kwiatów na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego

od poniedziałku do soboty, różne trasy

skonsultuj czas i miejsce dostawy pod numerem telefonu: 502 543 669 lub 510 155 293

Punktualne dowozy

Zamawiając kwiaty na dowóz w hurtowni Tuflowers, zyskujesz pewność otrzymania dostawy świeżych roślin bezpośrednio do Twojej kwiaciarni. Nasi kierowcy przyjeżdżają w ustalonym wcześniej terminie, który dopasowujemy do Twoich potrzeb – jesteśmy zawsze na czas!

Specjalistyczna flota

Dowozimy kwiaty własną flotą – dysponujemy nowoczesnymi pojazdami z systemem ozonowania, które zostały dostosowane do profesjonalnego transportowania roślin. Ich wykorzystanie pozwala zachować świeżość kwiatów, aby mogły jeszcze dłużej cieszyć oczy Twoich klientów swoim naturalnym pięknem.

Świeże dostawy co drugi dzień!

Przywieziemy świeże kwiaty specjalistycznym autem z systemem ozonowania prosto pod drzwi Twojej kwiaciarni! Realizujemy dostawy od poniedziałku do soboty na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zadzwoń pod nr 514 665 836 lub 510 155 293, aby zarezerwować optymalny termin dowozu.

Ekspresowa dostawa
do Twojej kwiaciarni

Osobiście wybieramy świeże kwiaty, które przywozimy do hurtowni specjalistyczną flotą z systemem ozonowania Nasza oferta obejmuje rośliny dostarczane dwa razy w tygodniu bezpośrednio z holenderskich giełd kwiatowych oraz najpiękniejsze okazy pozyskiwane raz w tygodniu od rodzimych ogrodników.