O nas

Strona główna    O nas

Kim jesteśmy

Tuflowers Kwiaty Świata to lider swojej branży w województwie zachodniopomorskim. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży kwiatów ciętych i doniczkowych, artykułów dekoracyjnych, a także produktów niezbędnych do tworzenia roślinnych kompozycji oraz układania bukietów. Zaopatrujemy kwiaciarnie, dekoratorów wnętrz oraz firmy specjalizujące się w tworzeniu florystycznych aranżacji weselnych i okolicznościowych. Główną naszą zasadą to że zawsze oferujemy produkty z bieżącej dostawy i nigdy nie mieszamy z poprzednimi w tym celu wprowadziliśmy system znakowania dostaw.  Przez wiele lat zbudowali profesjonalny zespół obsługi klienta, który zawsze jest pomocny i życzliwy. Kadra zarządzająca to młodzi posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym co przenosi się na wysokie standardy obsługi klienta. Firma posiada specjalistyczną flotę samochodową, która obsługuje każdego dnia klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Do dyspozycji klientów udostępnia dwie platformy internetowe umożliwiające dokonywani bezpośrednich zakupów z Holenderskiej Giełdy.

W roku 2019 Tuflowers Kwiaty Świata otrzymały Srebrny Certyfikat Oasis ® co stawia firmę w Europejskiej czołówce profesjonalistów w swojej branży.

Tuflowers Kwiaty świata to gwarancja najwyższej jakości produktów i standardów obsługi klienta.

Nasz zespół

Załoga Tuflowers składa się z pasjonatów roślin, którzy kochają swoją pracę, dlatego zawsze witają Cię z uśmiechem. Elastycznie podchodzimy do potrzeb klientów, oferując towar najwyższej jakości i dostosowując terminy dostawy do potrzeb właścicieli kwiaciarni. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci w wyborze atrakcyjnych produktów w korzystnych cenach. Zapraszamy do  kontaktu osobistego i online.

Dbamy o wygodę klientów

W naszej hurtowni szanujemy Twój czas, dlatego znajdziesz u nas wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu. Dysponujemy dużą halą wyposażoną w chłodnie do przechowywania kwiatów, którą otwieramy już od godz. 6.00. Aby zwiększyć Twój komfort, udostępnimy Ci wózek, na którym wygodnie ułożysz wszystkie niezbędne produkty. Możesz też zrobić zakupy online – dowieziemy je w dogodnym dla Ciebie terminie prosto pod drzwi Twojej kwiaciarni.

Naszą pasją są kwiaty

Kochamy rośliny, dlatego podejmujemy wiele działań mających na celu zachowanie ich naturalnego piękna przez długi czas. Samodzielnie wybieramy kwiaty, które przywozimy z holenderskich giełd kwiatowych i kupujemy od renomowanych producentów z Polski. Przechowujemy je w profesjonalnym, ozonowanym magazynie, który dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii pozwala dłużej zachować ich świeżość.

Zaopatrujemy całe województwo

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku polskim nasza hurtownia kwiatów może sprostać Państwa wymaganiom i kupić towar wysokiej jakości w najniższych cenach.

Świeże dostawy co drugi dzień!

Przywieziemy świeże kwiaty specjalistycznym autem z systemem ozonowania prosto pod drzwi Twojej kwiaciarni! Realizujemy dostawy od poniedziałku do soboty na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zadzwoń pod nr 514 665 836 lub 510 155 293, aby zarezerwować optymalny termin dowozu.

Ekspresowa dostawa
do Twojej kwiaciarni

Osobiście wybieramy świeże kwiaty, które przywozimy do hurtowni specjalistyczną flotą z systemem ozonowania Nasza oferta obejmuje rośliny dostarczane dwa razy w tygodniu bezpośrednio z holenderskich giełd kwiatowych oraz najpiękniejsze okazy pozyskiwane raz w tygodniu od rodzimych ogrodników.